1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Reszka.78 - komentarze
Ola Olka

Odpowiedzi: 443
Wyświetleń: 88927

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2021-08-13, 09:09   Temat: Reszka.78 - komentarze
Reszka.78, nie da się pocieszyć. Jak piszesz - możesz tylko być. To niewiele a jednak tak dużo....
Pozdrawiam serdecznie
  Temat: Reszka.78 - komentarze
Ola Olka

Odpowiedzi: 443
Wyświetleń: 88927

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2019-01-14, 12:51   Temat: Reszka.78 - komentarze
Reszka.78 napisał/a:
Z powodu tego, że moje decyzje lub ich brak, stawiały mamę w takiej czy innej sytuacji, których można było uniknąć, albo zapobiec gdybym właśnie nie odpuszczała, gdybym się bardziej starała.
Zauważ że oceniasz to z dzisiejszej perspektywy. Co by było gdybyś postąpiła inaczej tego nie wiesz.
Reszka.78 napisał/a:
Nie chcę się tak za bardzo publicznie wgłębiać w sprawy prywatne.
Rozumiem i nie pytam dalej. Musisz jednak pogodzić się z faktem że tego co było już nie zmienisz. I nie obwiniać się za to.
Reszka.78 napisał/a:
Na szczęście udało mi się już kartę zablokować, więc tyle dobrego.
I to jest pozytywne działanie i myślenie :-)
Pozdrawiam serdecznie
  Temat: Reszka.78 - komentarze
Ola Olka

Odpowiedzi: 443
Wyświetleń: 88927

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2019-01-14, 08:31   Temat: Reszka.78 - komentarze
Reszka.78 napisał/a:
Bo mam świadomość, że jestem bardzo niedoskonała, popełniłam w życiu wiele błędów i z całą pewnością wielokrotnie moją mamę zawiodłam.
Nikt z nas nie jest doskonały, każdy popełnia błędy - takie jest życie - po prostu nie da się wszystkiego przewidzieć i ubezpieczyć się na każdą ewentualność. Dlaczego myślisz że mamę zawiodłaś? Może to ty tak tylko myślisz a ona całkiem inaczej to widzi.
Reszka.78 napisał/a:
Powinnam się w wielu sprawach bardziej starać, a ja odpuszczałam, mówiąc "jakoś to będzie"
Wielu z nas tak myśli i nawet częściej niż ci się wydaje. Dlaczego? Z nadziei że faktycznie nie będzie tak źle, ze strachu i bezsilności że i tak nic nie pomożemy - no i czasami z wygodnictwa niestety też. To takie ludzkie...
Reszka.78 napisał/a:
Więc nie wykluczam też, że zwaliło się na mnie to wszystko także z powodu jakiś wyrzutów sumienia, że za bardzo skupiłam się na sobie, przestałam o mamie myśleć.
Wiesz kiedyś dobry kolega i dobry lekarz psychiatra powiedział mi coś takiego " człowiek robi w danej chwili wszystko na co go w tym momencie było stać, nawet jeżeli nic nie zrobił. Z tym faktem trzeba się pogodzić bo go już nic nie zmieni. Ale to co może cie potem zniszczyć psychicznie to są wyrzuty sumienia."
Patrz do przodu i ucz się na błędach - przeszłość już była...
Pozdrawiam serdecznie
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group